Değerli turizm gönüllüsü;

>Seyahat Acenteniz TÜRSAB üyesi mi ? Ves Turizm, TÜRSAB 4005 belge numaralı A grubu seyahat acentesidir.

>1618 no’lu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortanız yapılıyor mu ? Ves Turizm olarak, katılacağınız tüm konaklamalı turlarda zorunlu seyahat sigortalarınız, AIG sigorta kalitesiyle yapılıyor. Detaylar için tıklayın.

>Rehberler, Turizm Bakanlığından Profesyonel Turist Rehberi kokartına sahip mi ? Ves Turizm olarak, katılacağınız günübirlik turlarımız dahil tüm turlarda profesyonel turist rehberi kokartına sahip, alanında uzman ve bölgelere hakim rehberler sizlere eşlik ediyor.

>Seyahat araçları, model, konfor ve donanım olarak turizm paketli mi ? Ves Turizm olarak transfer ve turlarda kullandığımız tüm araçlarımız, D2 ve B2 yetki belgelerine sahip, özel günler ve yoğun dönemler dışında genel olarak 2010 model üstü ve tüm turizm gereksinimlerini karşılayacak (sıcak-soğuk su makinesi, klima, mikrofon, televizyon, media player vs.) yüksek kaliteli araçlardır. Detaylar için tıklayın.

>Katılacağınız turlarda, ödediğiniz tutarın dışında sizlerden ücret talep ediliyor mu ? Ves Turizm ile katılacağınız turlarda herhangi bir personel ”ekstra tur” adı altında kesinlikle sizlerden ücret talep edemez, toplayamaz.

>Tercih edeceğiniz firma alanında ne kadar etkin ? Ves Turizm olarak 1999’dan bu güne, turizm gönüllülerine hizmet vermekteyiz. Detaylar için tıklayın.

Ves Turizm ile güvendesiniz.