reklam4

Trezervasyon_yap1ESİS

Tenis, Basketbol, Voleybol, Jeep Safari Turu, Bisiklet Kiralama, Motosiklet Kiralama, Sauna, Spor Salonu, Jakuzi, Masaj, Mini Market, Çamaşırhane Servisi, Kiralık Araba Servsi, Kablosuz İnternet (Loby, A La Carte Restaurant ve Havuz Başında), İnternet Cafe, Otoparki Binicilik Toplantı Salonu Bulunmaktadır. Doluluğa Bağlı Olarak Mangal Kebap Partisi, Kıbrıs Gecesi ve Karaoke Gecesi Düzenlenmektedir.

otel_riverside-garden-resort_dUbLsXZSNaTEhJzXKkQY otel_riverside-garden-resort_GVUdaMLHSkco2lZQCa7N otel_riverside-garden-resort_OXDLztVlsY4tQNShOYyb otel_riverside-garden-resort_pfmGq01fnmug5een95Ot otel_riverside-garden-resort_X01XVBTBp8DBTpP4FTii

ODA

Tesiste 1,2 ve 3 Odalı Villalar Bulunmaktadır. Tesisin Villalarında ve Bungalowlarında Otorma Odası ve Mutfak Mevcuttur. Mutfaktaki Mini Bar İsteğe Bağlı Doldurulabilir, Tv, Split Klima, Saç Kurutma Makinesi, Balkon Banyo, Küvet, ve Duş Mevcuttur. Tesisin Bir Bölümünde Birbiri İle Bağlantılı Aile Tipi Villalar Bulunmaktadır.

otel_riverside-garden-resort_3El8T76Eip4sQYYiZPK7 otel_riverside-garden-resort_By04l3pm8Vm00kvRNYI6 otel_riverside-garden-resort_ee5qlHCo8zAZ9t9ALGGP otel_riverside-garden-resort_LVgbmSjxYiD57PlcaHRx otel_riverside-garden-resort_zhNJcVxOmppq34v84NbM

HAVUZ & PLAJ

Tesisde 1 Adet Relax, 1 Adet Yarı Olimpik ve 1 Adet 4 Kaydıraklı Aqua Parkın Olduğu Toplam 3 Adet Açık Yüzme Havuzu Bulunmaktadır. Dalgıçlık Denemeleri Yapılabilir. Plaja Ücretsiz 2 Servisimiz Bulunmaktadır. Tesisin Anlaşmalı Plajında Şezlong, Şemsiye, Duş ve Kabin Ücretsizdir.

otel_riverside-garden-resort_6TmQmRkt8P3NVoGc9NBj otel_riverside-garden-resort_8z3GbstaGqq31EmOmUXb otel_riverside-garden-resort_D7jcMaOXZyZIcCR5fgOS otel_riverside-garden-resort_rUeyoisQGcRGrm9zHanh otel_riverside-garden-resort_Ys7aLBmFHN7EeSXdIgFG otel_riverside-garden-resort_ZuUbqnE181Ot0UXRKaOG

ÜCRETLİ AKTİVİTELER

Kasa, Mini Bar, Masaj, Spor Salonu, Sauna, Jakuzi, Market, Tenis Raket ve Toplar, Basketbol ve Voleybol Topu, Jeep Safari, Tenis Sahası Gece Aydınlatması, Bebek Bakıcısı, Binicilik, Kiralık Araç Servisi Ücretlidir.

otel_riverside-garden-resort_4XgRaVJurQ5sOdO117II otel_riverside-garden-resort_6QK02zeN2xFMAAB217QR


ÜCRETSİZ AKTİVİTELER

Anlaşmalı Olunan Plajlara, Girne’ye Ücretsiz Servis, Anlaşmalı Plajlarda Şezlong, Şemsiye, Duş ve Kabin Ücretsizdir.

ÇOCUK

Çocuk Havuzu, Su Kaydırağı ve Bebek Bakıcısı Bulunmaktadır.

otel_riverside-garden-resort_lA0JjcQttGK2kQhta9g9 otel_riverside-garden-resort_V1dGQv9TmICtSEDcDUs4

NOT

Tesise Evcil Hayvan kabul Edilemez. Tatil Köyümüzde Tek Katlı Bungalowları Bedensel Engelli ve Yaşlı Misafirler İçin Uygundur.

KONAKLAMA

Oda & Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon Plus ve Herşey Dahil olarak 4 ayrı konseptte çalışmaktadır. Herşey Dahil Konseptinde: Sadece yemeklerde alınan tüm içecekler ücretsizdir.